MSC Otomotiv Diyarbakır’da.Borusan Otomotiv’in BMW Yetkili Servisi ve MINI Yetkili Servisi olarak Diyarbakır’da hizmet veren MSC Otomotiv’e hoş geldiniz.

2003 yılında başlayan otomotiv maceramız, 2018 yılında Diyarbakır'da Borusan Otomotiv BMW ve MINI Yetkili Servisi olarak devam ediyor. 16 yıllık tecrübemizle otomotiv sektöründeki pek çok alanda, müşterilerimize standardın ötesinde kaliteli ve güvenli hizmet sunmaya ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.

Yeniliklere açık bir şirket olarak, müşterilerimiz için kendimizi her geçen gün yenilemek ve müşteri talepleri doğrultusunda mükemmel hizmet vermeyi en büyük amacımız olarak tanımlıyoruz.

DuyurularBMW CONNECTEDDRİVE HİZMETLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİ.


Türkiye’deki tüm BMW ConnectedDrive hizmetleri 30 Haziran 2019 tarihi itibarı ile sonlandırılmıştır. BTK’nın 2018/DK-YED/27 sayılı kararı uyarınca araçlarda katma değerli hizmet sunumuna imkân sağlayan haberleşme sistemlerinde kullanılan SIM kartların ülkemizde mobil elektronik haberleşme hizmeti sunmak üzere yetkilendirilmiş̧ işletmecilerden temin edilmesi veya söz konusu işletmeciler tarafından kontrol edilebilecek şekilde programlanabilir olması, ayrıca kullanılacak sunucuların Türkiye’de bulundurulması gerekmektedir. Buna göre, sunulan BMW ConnectedDrive hizmetlerinin durdurulması zorunluluğu doğmuştur.

Detaylı BilgiMINI SIM KART ÜZERİNDEN ÇALIŞAN HİZMETLER HAKKINDA.


Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (“BTK”) 2018/DK-YED/27 sayılı kararı uyarınca araçlarda katma değerli hizmet sunumuna imkân sağlayan haberleşme sistemlerinde kullanılan SIM kartların ülkemizde mobil elektronik haberleşme hizmeti sunmak üzere yetkilendirilmiş̧ işletmecilerden temin edilmesi veya söz konusu işletmeciler tarafından kontrol edilebilecek şekilde programlanabilir olması, ayrıca kullanılacak sunucuların Türkiye’de bulundurulması gerekmektedir. Bu kapsamda sunulan bu hizmetlerin durdurulması zorunluluğu doğmuştur.

Detaylı Bilgi


Randevu Alın | MSC Otomotiv Diyarbakır
Randevu Alın
MSC Otomotiv Diyarbakır’dan BMW veya MINI servis randevunuzu hızlıca alın.

BMW Randevu Formu MINI Randevu Formu
Çalışma Saatleri | MSC Otomotiv
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cumartesi: 12:00 – 17:00
Pazar: Kapalı
Yol Yardım | MSC Otomotiv
Yol Yardım
444 22 99 Acil Servis Hattı'nı arayarak Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz

Danışmanlar


Kroki

BİZE ULAŞIN

Tel
: 0412 252 58 68
Pbx
: 0412 252 58 71
Adresimiz
: Barış Mah. Ş.Urfa Yolu 8. Km
PK:21070 Kayapınar Diyarbakır

ŞİRKET BİLGİLERİ

MSC AKARYAKIT OTOMOTİV ARAÇ KİRALAMA İNŞAAT NAK. TİC. SAN. PAZ. LTD. ŞTİ.


Mersis No
: 0623 0391 9510 0010
Vergi Dairesi
: GÖKALP
Vergi Numarası
: 6230391951